Pytania i odpowiedzi

Jak mogę pobrać bilet?

Wejdź na sklep.pgenarodowy.pl, wybierz wydarzenie "NARODOWA STREFA KIBICA - HISZPANIA VS POLSKA", następnie interesujące Cię miejsca w preferowanym sektorze, zarejestruj się 
i potwierdź rezerwację kodem SMS otrzymanym na nr telefonu podany przy rejestracji. Po potwierdzeniu rezerwacji w zakładce "Moje Zakupy / Narodowa Strefa Kibica" będzie widoczna rezerwacja z informacją kiedy będzie można wygenerować bilety.

Bilety będzie można wygenerować i pobrać od 14.06.2021 od godz. 00:01.

Ważne: bilety niewygenerowane do 15.06.2021 do godziny 00:01 zostaną anulowane i wrócą do ponownej dystrybucji. Jeżeli nie jesteś pewien czy przyjdziesz na wydarzenie nie generuj biletów, w tym kroku możesz je anulować. Dokonaj świadomej decyzji! Pamiętaj o sprawdzeniu prawidłowości numeru telefonu.

Rezerwacja biletów jest nieodpłatna.

Czy trzeba mieć kartę kibica?

Nie trzeba mieć karty kibica, aby pobrać bilet.

Czu muszę się zarejestrować aby pobrać bilet?

Tak, rejestracja jest konieczna. Wejdź na stronę sklep.pgenarodowy.pl i zaloguj się lub zarejestruj. Upewnij się, że podany adres email i nr telefonu są poprawne. W trakcie rezerwowania biletów otrzymasz SMS z kodem, który należy podać na stronie w celu weryfikacji konta.

Czy obowiązują jakieś ograniczenie wiekowe?

Wstęp na teren Imprezy dla osób, które nie ukończyły 13. roku życia dozwolony jest wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Wstęp na teren Imprezy dla osób po ukończeniu 13. roku życia, ale przed ukończeniem 18. roku życia jest dozwolony wyłącznie pod opieką osoby dorosłej lub po okazaniu Organizatorowi pisemnego oświadczenia opiekuna prawnego zezwalającego takiej osobie na przebywanie na terenie Imprezy bez opieki osoby dorosłej.

Organizator nie rekomenduje zabierania na Imprezę dzieci poniżej 4. roku życia z powodu natężenia hałasu i innych czynników, które mogą wpłynąć na komfort i zdrowie dziecka.

Jak długo ważny jest bilet wstępu?

Otrzymane drogą elektroniczną bilety zawierają unikalne kody oraz informację dotyczące wydarzenia, na które zostały zakupione. Przed wejściem na PGE Narodowy wszystkie bilety zostaną sprawdzone. Pomimo możliwości wielokrotnego wydrukowania biletu, można skorzystać z niego wyłącznie jeden raz. Należy pamiętać, aby chronić bilet (kod kreskowy) przed nielegalnym skopiowaniem. 

Pamiętaj każdy uczestnik musi posiadać ważny bilet. 

W celu wstępu na Imprezę należy okazać bilet w wersji papierowej (po uprzednim samodzielnym wydrukowaniu) lub w wersji elektronicznej (na telefonie).

Zgubiłem mój bilet wstępu. Co mam zrobić?

Klient ponosi odpowiedzialność za pobrane bilety wstępu. Prosimy pamiętać, że mają Państwo możliwość ponownego wydrukowania pobranych biletów, jeżeli jednak znalazca Państwa biletów w międzyczasie 
z nich skorzystał stają się one nieważne.

Jestem osobą z niepełnosprawnością ruchową poruszającą się na wózku inwalidzkim, jak mogę pobrać bilet?

W przypadku zainteresowania biletami dla osób z niepełnosprawnością ruchową poruszającymi się na wózkach inwalidzkich i ich opiekunów prosimy o kontakt drogą elektroniczną kierując wiadomość na adres narodowa.strefa.kibica@pgenarodowy.pl.

Czy system daje możliwość pobrania biletów dla grup zorganizowanych?

W przypadku tego wydarzenia obowiązuje limit 6 biletów na jedną osobę (zarejestrowanego użytkownika). W przypadku zainteresowania większą liczbą biletów, prosimy o kontakt drogą elektroniczną kierując wiadomość na adres narodowa.strefa.kibica@pgenarodowy.pl.

Zwracamy uwagę na dokonanie przemyślanego wyboru i podanie faktycznej liczby uczestników.

Po 20 minutach od sprawdzenia dostępności zdecydowałem się na rezerwacje biletów i okazało się, że mój koszyk jest pusty a bilety są już niedostępne.

Należy pamiętać, że wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem, więc zalecamy zdecydowaną oraz szybką decyzje. 20 minut jest to czas przewidziany na potwierdzenie zamówienia. Po upływie tego czasu, niepotwierdzone bilety wracają do ogólnodostępnej puli sprzedaży.

Do kogo można się zwrócić, w przypadku problemów lub pytań w związku z zamówieniem elektronicznym?

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do wysłania wiadomości na adres narodowa.strefa.kibica@pgenarodowy.pl lub kontaktu z centrum obsługi Klienta 
pod nr tel. 22 29 59 500 w dniach:
  • 10-18 czerwca od poniedziałku do soboty w godz. 09:00-17:00
  • 19 czerwca w godz. 10:00-21:00
Pragniemy przypomnieć, że przed skontaktowaniem się z nami w sprawie braku biletów (tj. nie otrzymaniem wiadomości e-mail na wskazany podczas zakupu adres), prosimy o sprawdzenie podfolderów skrzynki odbiorczej (np.: "inne", "spam", "oferty itp.).

Pamiętaj: bez zarejestrowania się w systemie, nie będzie można pobrać biletów.

Jak wygląda harmonogram wydarzenia?

Otwarcie bram/wejście od godz. 18:30

Start transmisji TV godz. 20:45

*Podany harmonogram ma charakter poglądowy i może ulec zmianie.

Gdzie znajdę regulamin wydarzenia?

Regulamin wydarzenia "NARODOWA STREFA KIBICA - HISZPANIA vs POLSKA" w dniu 19.06.2021 r. na PGE Narodowym dostępny jest na stronie internetowej www.strefakibica.com/regulamin oraz będzie dostępny w formie plansz przy wejściach na teren Imprezy.