https://pgen.pl/assets/cache/aa03a480ab7c78119cbeecb38300f44f_750_319_optim.jpg
Jan Bednarek: Wiemy, że kibice są z nami

Reprezentacja Polski przygotowuje się do trudnego meczu z Hiszpanią na mistrzostwach Europy. - Wiemy, że 38 milionów kibiców jest z nami. Większej ambicji nie potrzebujemy. Granie w reprezentacji Polski to duma i chcemy dać radość kibicom, rodzinie, bliskim - mówił przed spotkaniem obrońca kadry - Jan Bednarek. 

Biało-czerwoni w pierwszym meczu na ME przegrali ze Słowacją 1:2. Teraz czeka ich trudne spotkanie z Hiszpanią, dlatego jeszcze bardziej potrzebują wsparcia kibiców. Wspólnie będziemy dopingować ich w Narodowej Strefie Kibica. 

- Jest chęć udowodnienia i pokazania, jak ciężko pracowaliśmy. Przełomowy moment przyjdzie i kibice będą z nas dumni - mówił na konferencji prasowej Jan Bednarek.

Piłkarz zaznaczał także, że dla całej drużyny wsparcie kibiców to jedna z największych motywacji.

- Na przyszłość mamy wpływ, na przeszłość już nie. Porozmawialiśmy w grupie, każdy powiedział, co myśli, co uważa, że powinno być wykonane lepiej. Jesteśmy przekonani, że do Hiszpanii polecimy z poczuciem, że możemy wygrać. Wszyscy w to wierzymy i zrobimy wszystko by Polacy byli z nas dumni. Nie ma lepszego źródła motywacji - podkreślał zawodnik.

Mecz z Hiszpanią już w tę sobotę o godz. 21.00. Bramy Narodowej Strefy Kibica będą otwarte dla gości od godz. 18.30. Wydarzeniu towarzyszyć będą m.in. koncerty i festiwal foodtrucków Żarcie Na Kółkach. 

Wstęp do strefy jest BEZPŁATNY. Przed wejściem trzeba okazać darmowy bilet, który można pobrać na: www.strefakibica.com/bilety